T: (0224) 211 1513

Yabancı Ülke Bayrakları

Milli bayrağımızın ve süsleme bayraklarının yanı sıra yabancı ülke bayrakları üretiminde de en kaliteli kumaşları ve malzemeleri kullanarak müşteri portföyümüzü genişletmeye devam ediyoruz. Ülkemizde bulunan yabancı ülkelerin büyükelçilikleri, konsoloslukları, temsilcilikleri, Birleşmiş Milletler ve NATO birimleri, uluslararası ticaret yapan şirketler ve devlet kurumlarına yönelik ürettiğimiz yabancı ülke bayrakları, orijinal olarak teslim edilmektedir. Ülkelerin bayraklarında bulunan renkler ve simgeler net bir şekilde dijital baskı yöntemi ile elde edilmekte, istediğiniz zaman zarfında sizlere teslimatı yapılmaktadır.

Yabancı Ülke Bayrakları

Yabancı Ülke Bayrakları

Yabancı Bayrak

Yabancı Bayrak

Yabancı Bayrak Fiyatları

Yabancı Bayrak Fiyatları

  • Yabancı Ülke Bayrakları
  • Yabancı Bayrak
  • Yabancı Bayrak Fiyatları
  • Yabancı Ülke Bayrakları

  • Yabancı Bayrak

  • Yabancı Bayrak Fiyatları

  • Yabancı Ülke Bayrakları
  • Yabancı Bayrak
  • Yabancı Bayrak Fiyatları

Ülkelerin birbirleriyle yürüttükleri diplomatik ilişkiler, ticari bağlantılar ve milli günlerinde yaptıkları etkinlikler için kullandıkları yabancı ülke bayrakları, birbirlerine duydukları saygı ve global dünyaya uyum sağlama ifadesi olmaktadır. Politik ilişkilerin devamının sağlanması, uluslararası ziyaretlerin devamı için, her ülke farklı ülkelerden gelen ziyaretçilerinin ulusal bayrağını temsil amaçlı kendi milli bayrağının yanında bulundurmaktadır. Bu hassasiyetlikten hareketle, ciddi bir işlem gerektiren yabancı ülke bayraklarına gereken azami özeni gösteriyoruz.

Yabancı Ülke Bayrakları Fiyatları

Tüm bayrak ve ürün çeşitlerinde olduğu gibi, yabancı ülke bayrakları fiyatlarında da en uygun indirimler firmamızca sağlanmaktadır. Toplu alışverişlerinizde yaptığımız indirimler ve işinizi kolaylaştıran ödeme planımız ile ticaretimizin devamını sağlamaktayız. En uygun fiyatları bulacağınızın garantisini verirken, kaliteden asla ödün vermediğimizi de göreceksiniz.

Yabancı ülke bayrakları fiyatlarını görmek ve sipariş formunu doldurmak için, internet sitemizi kullanabilirsiniz. Türkiye’nin her tarafına teslimatımız yapılmaktadır. İş yerimizi ziyaret edip farklı ihtiyaçlarınız için toplu alışveriş fiyatlarımızı görebilir, kalite standartlarına göre yaptığımız üretimlerin dokunduğu atölyemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yabancı Ülke Bayrakları Ölçüleri

Milli bayrağımızın kullanım yerine göre değişebilen ölçüleri gibi yabancı ülke bayrakları ölçülerinde de misafirlerimizin taleplerine göre hareket etmekteyiz. Masada, kürsüde, organizasyonlarda veya süsleme amaçlı kullanımlarda kullanılabilecek şekilde, her türlü yabancı ülke bayrakları ölçülerine riayet etmekteyiz.

Binaların içinde kullanılacak bayraklar için 15 x 22,5 cm ölçüleri oldukça yoğun talep alan ölçülerdir. Makam bayrağı amacıyla kullanılacak yabancı ülke bayrakları ölçüleri ise 100 x 150 cm boyutlarında olan bayraklardır. Bina dışında kullanılacak yabancı ülke bayrakları ölçüleri ise 70 x 150 cm, 100 x 150 cm ve 150 x 225 cm ebatlarında olan bayraklardır.

Alpaka, saten ve raşel kumaş kullanılarak yapılan üretimlerimizde, sağlamlık açısından bayrakların etrafı çift dikiş ile dönülmekte, asılabilmesi için uçlara kopçalar yerleştirilmektedir. Müşterilerimizin talebine göre kristal parlak saten kullanılması istenirse, bayrak çift katmanlı şekilde üretilmektedir.

Yabancı ülke bayrakları siparişinizi vererek teklifleri değerlendirebilir ve istediğiniz sürede teslim alabilirsiniz. Hızlı ve kaliteli üretimlerimiz ile sektörümüzde en iddialı bayrak üreticilerinden birisiyiz. Kalitemiz, fiyatlarımız, hızımız ve saygımız ile yıllar geçtikçe müşteri listemizi arttırmakta, ülkemizin her iline ürünlerimizi ulaştırmakta ve sizlere hizmet etmeyi sürdürmekteyiz. Bizimle iletişime geçerek karlı ve mutlu alışverişlerin keyfini çıkarabilirsiniz.