T: (0224) 211 1513

Egemenliğin Sembolü Gönder Bayrak

Firmamızın en çok sipariş edilen gözde bayraklarından biri olan gönder bayrak, resmi kurumların ve özel kuruluşların binalarının önüne asılan ve millet olma özelliğimizi yansıtan en güzel simgelerden birisidir. Milletimizin göz bebeği olan ve uğruna yüzlerce şiir yazılan bayrağımızın gönder bayrak şeklinde asılması ve uzun süre dayanıp, egemenliğimizin sembolize etmesi en büyük gururumuzdur.

Gönder Bayrağı Bursa

Gönder Bayrağı Bursa

Gönder Bayrak

Gönder Bayrak

Gönder Bayrak Fiyat

Gönder Bayrak Fiyat

 • Gönder Bayrağı Bursa
 • Gönder Bayrak
 • Gönder Bayrak Fiyat
 • Gönder Bayrağı Bursa

 • Gönder Bayrak

 • Gönder Bayrak Fiyat

 • Gönder Bayrağı Bursa
 • Gönder Bayrak
 • Gönder Bayrak Fiyat

Ticari hayatta boy gösteren şirketlerin, resmi kurumların, okulların, TBMM’nin, Cumhurbaşkanlığının, garnizon komutanlıklarının, emniyet müdürlüklerinin, vakıfların, derneklerin, belediyelerin ve daha birçok kuruluşun simge olarak kullandığı kendi bayrakları da gönder bayrak şeklinde Türk bayrağımızın yanına asılabilmektedir.

Hastanelerde, büyük işletmelerde, holdinglerde, STK’larda veya okullarda varsa Atatürk büstünün yanında, yok ise binaların önünde asılı olarak duran gönder bayraklar, uzaklardan bile fark edilebilmesi nedeniyle hem marka değerini yansıtmak hem de kitleleri heyecanlandırmak adına çok kaliteli üretilmektedir. Göz önünde olması nedeniyle uzun vadede çeşitli şartlara dayanıklı olması, solmaması, yıpranmaması veya yırtılmaması gereken gönder bayraklar, firmamız tarafından azami özen gösterilerek imal edilmektedir.

Gönder Bayrağı Satış

Gönder Bayrağı Satış

Gönder Bayrak Ölçüsü

Gönder Bayrak Ölçüsü

Gönder Bayrak

Gönder Bayrak

 • Gönder Bayrağı Satış
 • Gönder Bayrak Ölçüsü
 • Gönder Bayrak
 • Gönder Bayrağı Satış

 • Gönder Bayrak Ölçüsü

 • Gönder Bayrak

 • Gönder Bayrağı Satış
 • Gönder Bayrak Ölçüsü
 • Gönder Bayrak

Çeşitli tasarımlarımız, logolu ve logosuz baskılarımız, kaliteli kumaşlarımız ve canlı baskı yöntemlerimiz ile gönder bayrak alırken firmamızla mutlaka görüşmelisiniz.

Gönder Bayrak Fiyatları

Görsel olarak canlı bir şölen sunan tüm ürünlerimiz gibi gönder bayrak fiyatlarımızla da siz değerli müşterilerimizin bütçesini sarsmayan uygulamalarımız bulunmaktadır. Çeşitli dönemlerde başlattığımız kampanyalarımızdan faydalanıp cazip indirimlerimizi görmek istiyorsanız internet sitemizden bizleri takip edebilir, sipariş formunu doldurarak teklif isteyebilirsiniz.

Türk Standartları Enstitüsünün kalite skalasına göre ürettiğimiz tüm bayrak çeşitlerimiz, sektörünüze uygun tasarımlar ve ihale şartnamelerine uygundur. Profesyonel ekibimizle sizler ağırlamaktan memnuniyet duymaktayız. Özgün tasarımlarınızı getirip uzman tasarımcılarımızla üzerinde çalışabilir veya tasarımınızı olduğu gibi bastırabilirsiniz. Ülkemizin dört bir yanına yetiştirdiğimiz hizmetlerimizle destansı geçmişe sahip Türk Bayrağımızın, vatanımızın her yerinde dalgalanmasını sağlıyoruz.

Bayrak üretim sektöründe yılların vermiş olduğu deneyim ve kaliteden ödün vermeden devam ettiğimiz üretimlerimizle gönder bayrak fiyatlarımızı uyum içinde birleştiriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnun olabilmesi adına tüm çözüm yöntemlerimizi sunuyor ve bizleri unutamayacağınız hizmetimizle referansınız olmaktan gurur duyuyoruz. Son kalite kumaşlardan elde ettiğimiz bayraklarımızı kaliteli bir şekilde tasarlıyor ve istediğiniz süre içerisinde sizlere teslim ediyoruz.

Gönder Bayrak Ölçüleri

Temel olarak aynı standartlarda olsa da, bayrak direğinin uzunluğuna, sektöre veya binanın yüksekliğine göre gönder bayrak ölçüleri değişebilmektedir. Yıpranmasını önlemek ve daha dayanıklı olmasını sağlamak için sağlam dikişler atılan gönder bayraklarımızın, müşterilerimiz tarafından en çok talep edilen ölçüleri;

3 m direğe takılan 70 x 105 cm ile 80 x 120 cm ölçülerindeki gönder bayrak,

5 m direğe takılan 100 x 150 cm ölçüsündeki gönder bayrak,

7 m direğe takılan 150 x 225 cm ile 200x300 cm ölçülerindeki gönder bayrak,

10 m direğe takılan 300 x 450 cm ölçüsündeki gönder bayraktır.

Bayrağımızın yanında kurumsal sembol olarak kullanılan gönder bayrak ölçüleri bir arada uyum içinde olmalıdır. Birçok gönder bayrağın aynı anda, aynı tabanda ve aynı bina önünde ahenk içinde durduğu manzaraların etkisinin yüksek olması için, ürettiğimiz tüm gönder bayrakların kontrolleri yapılmaktadır. Aralarında mesafenin olması, birbirlerine sürtünüp yırtılmasını engelleme amaçlıdır. Böylece tüm gönder bayraklar uzun süre yırtılmadan dayanabilmektedir.

Güneşlik saten ve raşel kumaşlar kullanılarak yırtılması, solması ve yıpranması önlenen gönder bayraklar, çift katlı kumaşlardan, çift baskıyla ve çift dikişle hazırlanması gerekir. Bu yüzden üretimlerimizin tümünde kalite ilkelerinden taviz vermeden çalışıyoruz.

Gönder Bayrak Satış

Gerek internet sitemizden gerekse bizzat ziyaretimize gelerek gerçekleştirebildiğimiz gönder bayrak satış işlemlerimizden tüm müşterilerimiz memnun kalmaktadır. Bizleri iş ortaklarına öneren ve sektörümüzde hızlı bir ivmeyle büyümemize katkı sağlayan tüm müşterilerimize müteşekkiriz.

Sapasağlam ürünlerimizle işyerlerinizin görünümüne katkı sağlayan firmamız, cazip ödeme koşullarıyla da bütçe dostunuz olmaya devam etmektedir. Kullanılacak mekanı özetlemeniz yeterlidir. İstediğiniz bayrak direklerinizi de paslanmayan metal kullanarak hazırlıyor ve teslim ediyoruz.