T: (0224) 211 1513

Resmi Törenler İçin Okul Bayrakları

Okulların resmi törenlerde öğrencilerin taşıdığı ve okul önlerinde asılı olarak bulunan okul bayrağı, firmamız tarafından temsil yeteneği işlenerek hazırlanan en önemli ürünlerimizden birisidir. Öğrencilerin resmi izin günlerine ayrılırken veya izin günlerinden dönüşlerde okul açılırken önünde saygıyla durduğu okul bayrağı, yıpranmaya karşı dayanıklı bir şekilde üretilmektedir. Zorlu tabiat şartlarına dayanabilmesi için kaliteli kumaşlardan üretilen okul bayrağı tasarımlarımızı inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

Kalabalık grupların önünde saygıyla durduğu ve misafirlerin önünde selamlayarak geçtiği okul bayrağı modellerimiz, son derece şık ve parlak kumaşlardan imal edilmektedir. Okul flaması ile birlikte öğrenci grubunun en önünde giden diğer okul bayrağı modelimiz ise okulu müsamerelerde temsil eden en önemli öğedir.

Okul Flamaları

Okul Flamaları

Okul Flaması

Okul Flaması

Okul Flama Bayrağı

Okul Flama Bayrağı

  • Okul Flamaları
  • Okul Flaması
  • Okul Flama Bayrağı
  • Okul Flamaları

  • Okul Flaması

  • Okul Flama Bayrağı

  • Okul Flamaları
  • Okul Flaması
  • Okul Flama Bayrağı

Okul Bayrak Direği

Okul bayraklarının sağlam bir şekilde dalgalanması ve rüzgârlarda zarar görmemesi için tasarladığımız okul bayrak direği, belirli standartlarda ve yüksekliklerde olabildiği gibi, çeşitli şartlara göre ölçüleri değişebilmektedir. Yıkılmayacak ve sarsılmayacak şekilde monte edilip dik bir şekilde duran okul bayrak direği, genelde beyaz renkte olmaktadır.

Çeşitli ölçülerde olan bayrak direklerinin en çok kullanılan uzunlukları; 4-5 metre, 5-7 metre, 7-10 metre, 10-12 metre, 12-15 metre, 15-17 metre, 17-20 metre, 20-25 metre ve 25-30 metredir. Bu uzunluklara göre okul bayrakları göndere çekilmektedir. Paslanmaz olarak imal edilen okul bayrak direği, uzun süre kullanılabilmektedir.

Okul Bayrak Yönetmeliği

Ay yıldızlı bayrağımızın şanlı bir şekilde dalgalandığı bayrak direkleri, okul bayrak yönetmeliğine göre üretilmekte ve boyanmaktadır. Yönetmeliklere göre ahşap, demir veya benzeri metalden yapılması gereken okul bayrak direği, binaların ön tarafındaki tören alanına ve Atatürk büstünün hemen yanına dikilmelidir. Üst kısmında bayrağı indirip kaldırmaya yarayan makara sistemi bulunmaktadır ve binanın yüksekliği ile doğru orantılı bir şekilde olmalıdır.

Kanunlar çerçevesinde yazılan yönetmeliklerin tamamına uygun şekilde yaptığımız üretimlerimiz, ihale ile alımlarınızda yardımcı olmaktadır. Uzman ekibimizin sürekli güncellenen standartları ve yönetmelikleri inceleyerek yaptığı tasarımlar gurur kaynağımızdır. Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu tüm imalatlarımızı internet sitemizden inceleyebilir, ürün katalogumuzu görebilirsiniz. Uygun fiyatlarımız ve bütçe dostu ödeme imkanlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.