T: (0224) 211 1513

Resmi Kurumlar İçin Makam Bayrağı

Hangi sektörde olursa olsun amir veya yönetici statüsünde çalışan kişilerin makamlarının ağırlığını temsil eden en önemli araçlardan biri de makam bayrağıdır. Türk bayrağı ile birlikte makamı temsilen bulundurulan makam bayrağının klasik yeri masanın arka tarafıdır. Gösterişli yapısı ile misafirlerin ilgisini çeken ve ağırlık hissettiren makam bayraklarını üretirken, bulunduğu yeri tam anlamıyla temsil etmesine özen gösteriyoruz.

Makam Bayrağı

Makam Bayrağı

Makam Bayrağı Ölçüleri

Makam Bayrağı Ölçüleri

Makam Bayrağı Fiyatları

Makam Bayrağı Fiyatları

 • Makam Bayrağı
 • Makam Bayrağı Ölçüleri
 • Makam Bayrağı Fiyatları
 • Makam Bayrağı

 • Makam Bayrağı Ölçüleri

 • Makam Bayrağı Fiyatları

 • Makam Bayrağı
 • Makam Bayrağı Ölçüleri
 • Makam Bayrağı Fiyatları

Makam bayrağının üzerine firmanın, şirketin, kuruluşun veya kurumun amblemi veya özel logolarını özenli bir şekilde işliyoruz. Makam bayrağının en sık görüldüğü ve kullanıldığı yerlerin başında gelen TBMM’nin yanı sıra Cumhurbaşkanlığı makamında, başbakanlıkta ve tüm birimlerinde, müsteşar odalarında, yereli temsilen valilikler, kaymakamlıklar ve belediye başkanlıklarında, TSK’da Emniyet müdürlüklerinde, yönetici ve amir durumunda olan her personelin odasında bulunur. Bu birimlerin hepsine makam bayrağı hazırlıyor ve müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde gün geçtikçe büyüyoruz.

Makam Bayrağı Fiyat

Makam Bayrağı Fiyat

Makam Bayrağı Bursa

Makam Bayrağı Bursa

Makam Bayrağı Fiyatları

Makam Bayrağı Fiyatları

 • Makam Bayrağı Fiyat
 • Makam Bayrağı Bursa
 • Makam Bayrağı Fiyatları
 • Makam Bayrağı Fiyat

 • Makam Bayrağı Bursa

 • Makam Bayrağı Fiyatları

 • Makam Bayrağı Fiyat
 • Makam Bayrağı Bursa
 • Makam Bayrağı Fiyatları

Son derece kaliteli özel kumaşlardan imal ettiğimiz makam bayrağının, iç mekanlarda kullanılması sebebiyle yıpranmayacağı hususunda garanti veriyoruz. Makamı temsil eden kişinin sağ arka tarafına yerleştirilen Türk Bayrağı’nın hemen karşısına özel olarak ürettiğimiz makam bayrağı yerleştirilmektedir. Misafirlerin girişte sol köşede gördüğü Türk Bayrağı, sağ köşede gördüğü makam bayrağı ile uyum içerisinde görülmelidir. Makam bayrağında, Türk bayrağına monte ettiğimiz alemin olmadığını da bilmek gerekir.

Makam Bayrağı Direği

Makam bayraklarını üretirken, makam bayrağı direği ile hem renk hem de kalite olarak ahenk içinde durmasını sağlıyoruz. Krom veya pirinç tabakadan hazırlanan makam bayrağı direği, müşterinin tercihine ve kullanılacak makama göre seçilmektedir. Solmayan yapısı ve paslanmayan özelliği ile hem krom makam bayrağı direği hem de pirinç makam bayrağı direği oldukça dayanıklı üretilmektedir.

Makam odasının yüksekliğine göre 2 metre 40 cm uzunluğunda olan makam bayrağı direği, durduğu yerde ihtişamlı bir şekilde makamı temsil etmektedir. Makam bayrağı direği üzerinde tüm konukların ilgisini çekecek ve onları heyecanlandıracak şekilde duran makam bayrakları, odanın ikinci sahibi gibidir. Bu yüzden makam bayrağı kadar makam bayrağı direğinde de kaliteli materyaller kullanmayı tercih ediyoruz.

Makam sahibi yıllar içinde farklı kişiler olsa da, pik döküm tekniğini kullanarak krom ve prinçten imal ettiğimiz makam bayrağı direkleri uzun seneler süresince makamda durmaktadır. Firmamızın farklı konseptlerde ürettiği makam bayrağı direklerinden memnun kalacaksınız.

Makam Bayrağı Ölçüleri

100 X 150 cm boyutlarında olan makam bayrağı ölçüleri, belirli standartlara sahiptir. Resmi kurumların doğrudan temin veya ihale ile satın almaya çalıştıkları makam bayrakları kristal parlak saten kumaştan üretilmektedir. Her türlü satın alma opsiyonunda deneyimli kadromuz ile ihale ve satın alma süreçlerinize destek sunuyoruz.

Kurumunuzun veya kuruluşunuzun amblemini veya logosunu itina ile makam bayraklarına işliyor ve makam bayrağı ölçülerini bire bir uyguluyoruz. Üstelik bu işlemlerin hepsini istenilen zaman dilimi içinde bitirip, müşterilerimize teslim ediyoruz.

Altın renkli saçaklarını işlerken 8 cm genişlik vererek yerleştiriyor, çift dikiş ile makam bayraklarına tutturuyoruz. Ziyaretçilerinizin veya müşterilerinizin zihninde kurumsal bir imaj yaratacak olan makam bayrağı ve makam bayrağı direği, firmamızın yıllanmış deneyimi ile sunulmaktadır.

Makam Bayrağı Fiyatı

Tüm ürünlerimizden istediğiniz gibi, makam bayrağı fiyatı isterken de sizlere uygun ödeme koşullarını ve cazip indirimleri sunan müşteri hizmetleri temsilcimizle tüm detayları görüşebilirsiniz. Makam bayrağı direği, özel altın saçaklı, logolu ve amblemli makam bayrağı birlikte teslim edilmektedir.

TSE standartlarına uygun makam bayraklarımız, piyasaya uygun makam bayrağı fiyatımız ile siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız. Bizlere internet sitemizdeki iletişim adres ve telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.