T: (0224) 211 1513

Gururla Ürettiğimiz Türk Bayrağı

Milletlerin asırlardır uğruna can verdiği, vatan kadar değerli olan bayrakların şüphesiz en değerlisi
Türk Bayrağıdır. Orta Asya steplerinden Anadolu’ya kadar yurt edindiğimiz her yerde şanlı bir şekilde dalgalanması için birçok bedeller ödenen Türk Bayrağını, yurdumuzun her yerinde şanlı destanımızı yansıtması ve dalgalanması için büyük bir özveri, milli bilinç ve ruh ile işliyoruz. Vatan, millet ve bayrak denince akan suları durduran bir milletin fertleri olarak, gece gündüz demeden son kalite kumaşlarla yaptığımız baskılar herkes tarafından takdirle karşılanmaktadır. Mevzu Türk Bayrağı olunca, üretimde tüm imkânlarımızı seferber ediyor ve sizlere istediğiniz zamanda teslim etmek için çalışıyoruz.

Türk Bayragi Fiyat

Türk Bayragi Fiyat

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı

Türk Bayrak Ölçüleri

Türk Bayrak Ölçüleri

 • Türk Bayragi Fiyat
 • Türk Bayrağı
 • Türk Bayrak Ölçüleri
 • Türk Bayragi Fiyat

 • Türk Bayrağı

 • Türk Bayrak Ölçüleri

 • Türk Bayragi Fiyat
 • Türk Bayrağı
 • Türk Bayrak Ölçüleri

Al kırmızı zemine işlediğimiz ay ve yıldız ile capcanlı bayraklarımızı, tarihimizin bize yüklediği ve her zaman onur duyarak gerçekleştirdiğimiz misyon ile en kaliteli tonlarda imal ediyoruz. Toplam kalite standartlarının dahi üzerine çıkmak için sarf ettiğimiz çabanın sonucu müşterilerimizin övgüsüne mazhar olmaktır.

Türk Bayrağı Fiyat

Değeri şehitlerimizin kanında saklı olan ancak üretimde belirli giderlere karşılık gelen Türk Bayrağı fiyatları boyutlarına, imalatta kullanılacak kumaşın ve malzemenin türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Firmamızın size sunacağı Türk Bayrağı Fiyatları, bütçenizin dostudur. Çok kaliteli bir kumaş olan alpaka baskı kumaşı kullanılarak imal ettiğimiz Türk Bayrağı fiyatları, ihale yolu ile yapılan alımlar için de oldukça caziptir.

Tüm resmi kurumların veya özel kuruluşların vergileri dahil ederek planladıkları alımlardaki bütün prosedürlere uygun olarak yaptığımız üretimler, doğrudan temin ve ihale şartnameleri gözetilerek fiyatlandırılmaktadır. Bu yüzden Türk Bayrağı fiyatı konusunda, piyasadaki en uygun firmayı tercih etiğinizi söyleyebiliriz.

Türk Bayrağı Satış

Türk Bayrağı Satış

Türk Bayrakları

Türk Bayrakları

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı

 • Türk Bayrağı Satış
 • Türk Bayrakları
 • Türk Bayrağı
 • Türk Bayrağı Satış

 • Türk Bayrakları

 • Türk Bayrağı

 • Türk Bayrağı Satış
 • Türk Bayrakları
 • Türk Bayrağı

Ülkemizin resmi standart belirleme kuruluşu olan Türk Standartları Enstitüsünün yayınlamış olduğu ölçüler, fiyat kıstasları ve üretim standartları gözetilerek yaptığımız çalışmaları, belediyelerden sivil toplum örgütlerine, okullardan kaymakamlıklara, tüm resmi dairelerden tercih eden diğer tüm kuruluşlara kadar hazırlıyor ve hızlı bir şekilde sunuyoruz.

Binaların ve okulların önünde haşmetli bir şekilde dalgalanan Gönder Türk Bayrağı, statünün ağırlığını yansıtan Makam Türk Bayrağı, rütbenin veya amirliğin etkileyiciliğini gösteren Masa Türk Bayrağı ile süslemelerde kullanılan Kırlangıç Türk Bayrağı modellerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Türk Bayrağı Satış

Bünyemizde çalışan her personelin yaptığı görevlerin kalite ölçütünü yansıtan Türk Bayrağı Satış ofisimizi istediğiniz an ziyaret edebilirsiniz. Telefon ile bizlere ulaşıp müşteri hizmetleri temsilcimizle yapacağınız görüşmenin ardından istediğiniz miktarda siparişi girişinizi gerçekleştirebiliriz.

Türk bayrağı satışını internet sitemizde de sunuyoruz. Dizaynı yapılan ve görsel bir şölen sunan internet sitemizden dilediğiniz tüm model Türk Bayraklarına bakabilir, istediğiniz ölçülerdeki modeli tercih edebilirsiniz.

Resmi prosedürlere uyularak, muhafaza yönteminin uygulandığı Türk Bayraklarımız konusunda oldukça hassasız. Ne ölçüde kimyasal madde kullanılacağı konusunda ulusal standartlara tamamen uyulmaktadır. İlgili yönetmelikler ve güncellenen tüzükler, firmamız tarafından takip edilmekte ve haberi olmayan müşterilerimiz uyarılmaktadır. Böylece tarihimize ve bayrağımıza olan görevimizi yerine getirmenin kıvancını yaşıyoruz.

Türk Bayrağı Ölçüleri

Tüm milli bayraklarda olduğu gibi Türk Bayrağı ölçülerinde de devletimiz tarafından belirtilen şablonlara uymak durumundayız. Müşterilerimizin Türk bayraklarını kullanacakları yerlere göre ürettiğimiz bayraklar, farklı ebatlara sahip olmaktadır.

Yönetmeliklerde belirtilen Türk bayrağı ölçülerinin uygun standardı boyunun enine göre 1,5 kat uzun olmasıdır. Tamamen polyester ipler ve en kaliteli alpaka kumaşları kullanıyoruz. Böylece bayrağımızın çeşitli doğa şartlarında dahi yırtılmaması veya yıpranmaması için maksimum özen gösteriyoruz. Bu özeni geniş kalın kolon yöntemini ve en kaliteli dikiş iplerini kullanarak pekiştiriyor ve bayrağımızın oldukça dayanıklı olmasını sağlıyoruz.

En çok ürettiğimiz ve alıcı bulan Türk Bayrağı ölçüleri;

20x30 cm

30x45 cm

40x60 cm

50x75 cm

60x90 cm

70 x 150 cm

80x120 cm

100x150 cm

1,5 x 2,25 metre

2 x 3 metre

3 x 4,5 metre

4 x 6 metre

6x9 metre

8 x 12 metre