T: (0224) 211 1513

Kurumsal

Bayrak üretimi, resmi prosedürlerin çok sık rol oynadığı ciddi bir iştir. Kanunlara ve yönetmeliklere göre uygun ölçü ve belirli standartlarda üretilmesi gereken bayraklar, profesyonel bir yaklaşımla çözümlenmelidir. Bu düşünceden hareketle bayrak üretim sektöründe müşterilerimizin de desteğiyle en güvenilir firmalardan biri olmaya çalışıyor ve iş hacmimizi bu güvene dayanarak büyütmeye çalışıyoruz.

Sektörümüzün lider firmalarından biri olma hedefiyle çıktığımız yolda, kaliteli ürünleri ortaya koymanın verdiği o eşsiz özgüvenle yolumuza devam etmekteyiz. Ailemizin bir ferdi yerine koyduğumuz müşterilerimizin, yaptığımız işten memnun kalması bizim için son derece önemlidir. Bu memnuniyet bizi ülkemizin her köşesine ürünümüzü gönderir hale getirmiştir.

Standart bayrak üretimi konusunda en küçük detayları bile önemseyerek toplu alım ihalelerinde tüm resmi kurum ve kuruluşların mutlaka teklif aldığı bir firma haline gelmek yaptığımız işin teminatı olmaktadır. Günümüzde sadece resmi kurumların değil tüm sivil toplum kuruluşlarının da iş öncesi mutlaka uğradığı bir marka haline gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Uluslar arası ticarette boy gösteren firmalar ile yurt içinde ticaret yapan firmaların da riayet etmek zorunda olduğu TSE standartlarına tam uyum sağlayan birkaç bayrak üreticisinden biri olarak, TSE EN ISO 9001:2008 sertifikasını layıkıyla taşıyoruz.

Dijital baskılarımızı uluslar arası donanımlı sektörel makinelerimizde yaparak, her türlü bayrak modelini çıkartan profesyonel tasarımcılarımızla birlikte bir bütün olarak bu büyük ailenin büyümesine ve gelişmesine katkı sağlıyoruz.

Müşterilerimizi işimizin odağına yerleştirerek, bize güvenmelerini sağlamak, olası aksaklıklarda çözüm odaklı olmaktan sapmamak, uzman ekibimizle birlikte sürekli eğitimi ve gelişimi sağlamak firmamızın temelini oluşturan sağlam dayanaklarımızdır.

VİZYONUMUZ

Marka değerimizi yükselterek takip edilen bir firma olmak

Kaliteden asla ödün vermemek

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak

Son teknolojik gelişmeleri üretim sürecimizde uygulamak

MİSYONUMUZ

Kaliteli ürün oluşturma hedefinden sapmadan, geçmişten gelen iş deneyimimizi geleceğin koşullarıyla uyumlu hale getirerek, özgünlüğü ve farklılığı temel alan tasarımlar üretmektir.