T: (0224) 211 1513

Masa Bayrağı Üretiminde İddalıyız

Resmi bir dairede veya özel bir kuruluşta genellikle amir konumunda olan kişilerin odalarındaki büyük masalarda bulunan masa bayrağı, hem statünün hem de odanın ağırlığını yansıtır. Bir nevi aksesuar olarak da düşünülebilecek masa bayrağının, bazı yönetmeliklerde nasıl yerleştirileceği ile ilgili zorunluluklarda bulunmaktadır. Her ne şekilde ve nerede kullanılacaksa kullanılsın, masa bayrağı üretiminde de iddialıyız.

Masa Bayrak Satışı

Masa Bayrak Satışı

Masa Bayrak

Masa Bayrak

Masa Bayrakları

Masa Bayrakları

 • Masa Bayrak Satışı
 • Masa Bayrak
 • Masa Bayrakları
 • Masa Bayrak Satışı

 • Masa Bayrak

 • Masa Bayrakları

 • Masa Bayrak Satışı
 • Masa Bayrak
 • Masa Bayrakları

Makam masasının üzerinde yer alan her türlü aksesuar ile uyum içinde bulunması gereken, Türk Bayrağı, kurum bayrağı, şirket bayrağı veya vakıf, dernek gibi örgütlerin bayrakları oldukça şık duracak şekilde üretilmekte ve müşterilerimize teslim edilmektedir. Alışkanlık olarak sol tarafta bulunan masa bayraklarının resmi prosedürü de aslında böyledir.

Türk bayrağının yanına özellikle okullarda Milli Eğitim Bakanlığının ve okulun bayrağının da bulundurulması gerekir. Büyük kuruluşlarda ise yine Türk bayrağı ve şirketin veya kuruluşun genel müdürlüğü, bağlı olduğu en üst düzey başkanlık ve bakanlık gibi makamların da bayrağı bulundurulur. Böylece makam sahibinin sıralı amirlerinin hepsi masa üzerinde kendine yer bulur. Dört veya üç bayrak şeklindeki yerleştirmeler genellikle uluslar arası arenada boy gösteren resmi kuruluşlar veya holdinglerde kullanılır.

Masa Bayrak Fiyat

Masa Bayrak Fiyat

Masa Bayrak Ölçüleri

Masa Bayrak Ölçüleri

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı

 • Masa Bayrak Fiyat
 • Masa Bayrak Ölçüleri
 • Masa Bayrağı
 • Masa Bayrak Fiyat

 • Masa Bayrak Ölçüleri

 • Masa Bayrağı

 • Masa Bayrak Fiyat
 • Masa Bayrak Ölçüleri
 • Masa Bayrağı

Masa üzerinde gösterişli bir şekilde durması gereken masa bayrağı, firmamız tarafından büyü k bir özenle hazırlanmaktadır. Mesafe olarak misafirlere çok yakın olacağı için, kaliteli ve parlak kumaşlardan, sağlam ipliklerle üretmekteyiz.

Masa Bayrağı Fiyat

Son derece kaliteli bir şekilde ürettiğimiz tüm bayraklarda olduğu gibi masa bayrağı fiyatlarında da bütçe dostu uygulamalarımız mevcuttur. Bu iş için ayırdığınız bütçeye yakın rakamları firmamız kampanyalarında bulabilirsiniz. Üstelik cazip ödeme şekilleri ile sizlere oldukça kolay gelen bir ödem sistemi oluşturuyoruz.

Masa bayrağı fiyatlarımızı internet sitemizden öğrenebileceğiniz gibi, bizzat ofisimizi ziyaret ederek de görebilirsiniz. Sizlere ikramlarımız eşliğinde bayrak kataloglarımızdan sunumlarımızı yapıyor ve bize gelmeden önce kafanızda oluşan soru işaretlerini netleştirip, sizleri uğurluyoruz.

Yaptığımız üretimler ve ortaya koyduğumuz ürünler, yapacağımız işlerim teminatıdır. Garanti sunarak yaptığımız tüm imalatlarımızda olduğu gibi masa bayrağı fiyatlarımızda da iddialıyız.

Masa Bayrağı Ölçüleri

Tüm bayrak ölçülerinde olduğu gibi masa bayrağı ölçülerinde de piyasada en çok talep edilen ebatları hızlı bir şekilde üreterek sizlere teslim ediyoruz. Güler yüzlü ve özverili personelimiz ile oluşturduğumuz ambians müşterilerimizi de etkilemekte ve yeni müşteriler şeklinde bize dönmektedir.

Masa bayrağı ölçülerinden en çok tutulanlar 8,5 x 25 cm ile 15 x 22,5 cm ölçüleridir. Masada fazla kaba durmayacak ancak göze çarpmayacak kadar da küçük olmayacak şekilde hazırlanan masa bayrağı ölçüleri, misafir ile makam sahibinin yüz yüze iletişimini l şekilde yerleştirilmelidir.

Masa bayrağı ölçüleri kadar önemli olan diğer bir husus ise malzemedir. Polyester ve parlak saten kumaştan ürettiğimiz masa bayraklarının üzerinde, müşterilerimizin talebine veya sipariş geçen kurumun özelliklerine ve standartlarına göre arma, logo veya simgeleri işleyebiliyoruz.

Masa Bayrağı Siparişi

Müşterilerimiz genelde işyerimizi ziyaret ederek veya internet sitemizden masa bayrağı siparişi vermektedirler. Siz de dilerseniz işyerimizi ziyaret edebilir, internet sitemizden katalogumuzu inceleyebilir veya telefon/e-mail ile bilgi isteyebilirsiniz. İnternet sitemizde bizimle iletişim kurabileceğiniz tüm kanallar mevcuttur.

Masa bayrağı siparişi verirken lütfen, istediğiniz ölçüleri, miktarı ve zamanını bize belirtiniz. İstediğiniz sayıda masa bayrağı siparişini, önce stoklarımızı inceleyerek sonra da yapacağımız üretimi hesaplayarak, tahmini teslim süremizi sizlerle paylaşıyoruz ve temel ilke olarak siparişlerinizi asla geciktirmiyoruz.

Resmi alımlarınızda, ihale süreçlerinizi destekleyecek donanıma sahip personelimiz ile doğrudan temin veya ihale yolu ile gerçekleştirmeyi düşündüğünüz tüm alımlarda yardımcı oluyoruz. Bizimle çalışan diğer resmi kurum ve kuruluşlar ile özel sektör temsilcilerinin iletişim adreslerini alabilir ve müşteri memnuniyetlerini sorabilirsiniz.