T: (0224) 211 1513

Şık Çeşit Tasarımlı Plaj Bayraklar

Bayrak imalat firmalarını arayan müşterilerin, özellikle showroom, fuar, açılış ve tanıtım etkinliklerinde plaj bayrak seçerken nelere dikkat edilir şeklindeki aramalarında ilk aklına gelen firma olarak, göze hoş gelen ve dikkat çeken üretimler yapmaya özen gösteriyoruz. Büyük veya küçük şirketlerin tamamı bu tür etkinliklerinde plaj bayraktan vazgeçememektedirler. Çeşitli şık tasarımlarımız ve modellerimizle birlikte yıllardır hizmetinizde olmaktan kıvan duyuyoruz.

Plaj Bayrakları

Plaj Bayrakları

Plaj Bayrak Satış

Plaj Bayrak Satış

Plaj Bayrak Ölçüleri

Plaj Bayrak Ölçüleri

 • Plaj Bayrakları
 • Plaj Bayrak Satış
 • Plaj Bayrak Ölçüleri
 • Plaj Bayrakları

 • Plaj Bayrak Satış

 • Plaj Bayrak Ölçüleri

 • Plaj Bayrakları
 • Plaj Bayrak Satış
 • Plaj Bayrak Ölçüleri

Uzman kadromuzun ürettiği tüm modellerimizi inceleyebilir, istediğiniz ürünü sipariş girebilir veya özgün tasarımlarınızı bastırabilirsiniz. Hepsinde yardımcı oluyoruz. Taleplerinizi hızlı bir şekilde üretim mekanizmamıza sevk ediyor, siparişlerinizi vaktinde teslim ediyoruz.

Dönebilen yeteneği sayesinde rüzgarın da yardımı ile her zaman okunma özelliğine sahip plaj bayraklar, hem dış mekanlarda hem de iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Plaj Bayrak Fiyat

Plaj Bayrak Fiyat

Plaj Bayrak Bursa

Plaj Bayrak Bursa

Plaj Bayrağı

Plaj Bayrağı

 • Plaj Bayrak Fiyat
 • Plaj Bayrak Bursa
 • Plaj Bayrağı
 • Plaj Bayrak Fiyat

 • Plaj Bayrak Bursa

 • Plaj Bayrağı

 • Plaj Bayrak Fiyat
 • Plaj Bayrak Bursa
 • Plaj Bayrağı

Plaj Bayrak Fiyatları

Yeni işyeri veya tesis açılışında, çeşitli amaçlarla yapılan fuarlarda, tanıtım organizasyonlarında kullanılabilen plaj bayrak fiyatları bütçenizi sarsmayacak şekilde düzenlenmektedir. Firmamızın müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmelere neticesinde, bütçeniz dahilindeki fiyatlarımızı görünce mutlu olacaksınız ve siparişinizi verip rahatınıza bakacaksınız.

En uygun fiyatların sunulduğu firmamızda, yeni tasarımlarımız, şık modellerimiz ve ödeme avantajlarımız ile müşterilerinizin ilgi odağı olacaksınız. Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırdığımız hizmetler ile sektörümüzde edindiğimiz saygınlığı ilkelerimize ve siz değerli müşterilerimize borçluyuz. Çalışma kolaylığı ve ekonomik çözümlerimizle tüm müşterilerimizin hem aklında hem de gönlünde olmayı hedeflerimiz arasına koyduk. Bu yüzden bu gayretle çalışıyor ve sektörümüzde parlayan bir yıldız olarak sürekli yükseliyoruz.

Özgün fikirlerinizi benzersiz tasarımlara dönüştürerek, kalite standartları çerçevesinde yaptığımız tüm üretimlerimiz garantilidir. Tasarım aşamasından imalata aşamasına ve kontrol sürecine dek tüm değerlendirmelerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yapıyoruz. Toplam kalite felsefesinden taviz vermeden çalışıyoruz.

Plaj Bayrağı Ölçüleri

Türk Standartları Enstitüsünün belirlemiş olduğu kalite standartları tablosuna göre biçimlendirdiğimiz plaj bayrağı ölçüleri, müşterilerimizin farklı taleplerine göre değişebilmektedir. İç mekân kullanımlarında uzunluğuna dikkat ederken dış mekan tanıtımlarında ise dayanıklılığa ve farklı ölçülere dikkat ediyoruz.

Dış ve iç mekan fark etmeksizin kullanılabilecek plaj bayrağı ölçüleri; 65 cm x 210 cm, 75 cm x 300 cm ve 85 cm x 400 cm ebatlarında olanlarıdır. Bu ölçülerden tek birini seçip sipariş verebildiğiniz gibi farklı ölçülerde olan plaj bayraklarından da talep edebilirsiniz. Hızlı bir şekilde üretip, zamanında teslim etmek en önemli özelliklerimizden biridir.

Diğer bir adı yelken bayrak olan plaj bayrağı, oldukça kullanışlı ve uzun ömürlü bir tanıtım aracıdır. Resmi ve özel kurumların ihale ile alımlarında yıllardır edindiğimiz tecrübelerimiz ile tüm resmi evraklar ve süreçlerde en büyük destekçiniz olarak, fiyat araştırması, teklif mektubu düzenlenmesi, sözleşmelerin imzalanması ve alımın gerçekleşmesi süreçlerinde profesyonel ekibimiz ile birlikte her zaman yanınızdayız.

Plaj Bayrak Kurulumu

En çok tercij edilen bayrakların başında gelen plaj bayrakların, dijital kalitede yapılan baskısı ve fiberglas veya alüminyum malzemeler kullanılarak yapılan üretimi sonrasında sıra plaj bayrak kurulumuna gelmektedir. Bu konuda da yardımcı elemanlarımızla yanınızdayız.

İçi su doldurulan bir duba içerisine oturtularak sabit durması sağlanan plaj bayrağının kurulması ve ayrılması kolaydır. Organizasyonlarınızın öncesinde ve sonrasında hazırlanması ve sökülmesi oldukça pratik olan plaj bayraklar, söküldükten sonra fazla yer kaplamaz. Su dubası dışında etkinlik alanındaki toprağa da sabitlenebilen plaj bayrakları, yüzünüzü ağartacak.

Oldukça esnek ve pratik kurulumu sayesinde, müşterilerimizin çokça tercih ettiği bayrak türlerimizin başında gelmektedir. Özenli bir şekilde dayanıklı olarak ürettiğimiz plaj bayraklar, uzun süreli kullanımız sayesinde, harcanan bütçenin karşılığını vermektedir